ویژه اساتید

اساتید جهت ثبت فایل منابع آموزشی یا تکمیل پروفایل خود میتوانند اینجا کلیک نمایند.  فهرست رشته ها تحصیلی  دانشکده پزشکی

  پزشکی عمومی(دکترای حرفه ای)
رشته پزشکی یکی از رشته های تحصیلی علوم پزشکی می باشد که طول مدت تحصیل در این دوره حدود 7 سال بوده و دانشجویان پس از گذراندن کلیه واحد های این رشته، به کسب مدرک پزشکی عمومی نائل می گردند .
  دستیاری تخصص پزشکی اجتماعی(دکترا تخصص)
رشته پزشكي اجتماعي يك شاخه تخصصي پزشكي است كه دانش ، نگرش و مهارت فراگيران را در زمينه سنجش نيازهاي سلامت كنوني و آينده،مشاركت در تدوين و اجراي مداخله براي رفع نيازها و ارزشيابي بر نامه ها ، در راستاي توسعه پايدار ملي ارتقا مي دهد .
  دستیاری تخصص بیماری‌های داخلی (دکترا تخصص)
بيماريهاي داخلي يك رشته تخصصي باليني پزشكي است كه دانش آموختگان آن با كسب دانش ، مهار ت، نگرش و رفتارهاي لاز م ،در جهت پيشگيري، ارزيابي، تشخيص، مراقبت، درمان و پيگيري بيماري هاي داخلي اقدام مي نمايند.
  دستيار تخصصي جراحي عمومي(دکترا تخصص)
رشته جراحي عمومي يك رشته تخصصي باليني پزشكي است كه به درمان بيماريهاي قسمت هاي مختلف بدن انسان مي پردازد . تأكيد اين رشته، كار بر روي تروماها، بيماريهاي دستگاه گوارش،شكم،گردن، غدد درون ريز، عروق محيطي، نسوج نرم و پستان مي باشد.
  دستیاری تخصص کودکان(دکترا تخصص)
تشخیص، درمان، و کمک به پیشگیری از بیماری ها و آسیب های کودکان.
  کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی(فوق لیسانس)
كارشناسي ارشد ناپيوسته ميكروبشناسي پزشكي شاخه‌اي از علوم پايه پزشكي است كه تحصيلات بالاتر از كارشناسي را در بر مي‌گيرد و اولين مقطع تحصيلي پس از كارشناسي مي‌باشد
  كارشناسي ارشد بيوشيمي باليني(فوق لیسانس)
بیوشیمی بالینی یا بیوشیمی کلینیکی یکی از رشته‌های علوم پزشکی است. این علوم بر پایه آزمایش‌هایی استوار است که بر اساس آنها در نتیجه تشخیص اختلالات در مقدار مواد تشکیل دهنده بدن، بیماریهای مرتبط با آنها شناخته می‌شود.
تعداد بازدید:   ۲۸
< >